HIZLI MENU

Vizyonumuz

Gizlilik

Avukatlık mesleğinin en önemli yükümlülüklerinden birisi hiç şüphesiz gizliliktir. Avukatın gizliliğe riayet etmesi gerek müvekkil gerekse üçüncü kişiler bakımında hayati ve hukuki önem teşkil etmekte güven sağlamakta ise önemli unsurlardan birisi olmaktadır.

Güvenilirlik 

Yasalara ve mesleki etik değerlere saygılı davranarak güven ortamı içerisinde temsil ettiğimiz kişi ve kurumların haklarını korumaya çalışırız. Güveni temsil etmeyen kurum ve şahısların yanında yer almayız. Müvekkillerimizle olan ilişkilerimizde Avukatlık mesleğinin en önemli sermayesinin “güven” olduğunun bilinci içinde davranırız.

Şeffaflık 

İşimizi şeffaf bir şekilde yürütürüz. Temsil ettiğimiz kurum ya da şahıslara, hukuki problemleri ile ilgili öngördüğümüz bütün sonuçlar konusunda her aşamada şeffaf bir biçimde bilgilendirme ve raporlama yaparız. “Her davanın kazanılması gibi bir olasılığın olmadığı ancak herkesin hukuki temsile ihtiyaç duyduğu” bilinci ile hareket ederiz.

Çaba 

Müvekkillerimizin ihtiyaçlarını ve karşılaştıkları zorlukları tarafımıza sunulan bilgi çerçevesinde tam olarak anlamaya çalışır ve tüm çabamızla bunları çözmeye çalışırız.

Bunları yaparken temel ilkemiz “imkânsız yoktur” dur; ancak bunu amaca ulaşan her yolun meşru olduğu anlamında değil, mevcut koşullarda lehimize olan sonuca inatçılık ve ısrarla ulaşma çabası anlamında algılarız.